Pred 15 rokmi naša rodina zažila niečo, na čo sa nedá zabudnúť.

“Roky pred mojím narodením mojej mame lekári povedali, že z dôvodu zdravotných problémov nebude môcť mať ďalšie deti, ale nič z toho sa nenaplnilo, pretože nás je celkovo 9 súrodencov.

“Život je niečo, čo bolo pre mojich rodičov vždy drahé, a všetkým svojim deťom vtlačili túto lásku k životu.”

“Keď bola moja mama tehotná s piatym dieťaťom, išla na rutinnú prehliadku, aby jej urobili ultrazvuk.”

“Na obrázku z tohto vyšetrenia sa zdá, že Panna Mária drží dieťatko. Všetci boli šokovaní a prekvapení tým, čo uvideli zakaždým, keď sa pozreli na snímku.

“Mohli sme vidieť perfektný obraz očí, nosa a úst ženy a v našich mysliach neboli žiadne pochybnosti o tom, koho obraz sa nám ukázal.

“Toto je obraz, ktorý moja rodina bude vždy ctiť. Tento zázrak je znamením, že Božia matka nás stále sprevádza, aj keď sme ešte iba v lone matky a začíname život!“

“Myšlienka na tento obraz sa vždy objavuje intenzívnejšie v marci, keď oslavujeme život od počatia, pretože ukazuje, aký drahocenný dar sa rodí v lone ženy.

Zdieľame tento obraz so svetom, aby sme dokázali, že Panna Mária je Matkou pre všetkých aj napriek tomu, že mnohí neuveria.

Tip na knihu: Byť ako MáriaPrvá láska sveta: Mária, Matka Božia365 dní s Máriou. Knihy si môžete zakúpiť na stránke Zachej.sk.